СТИХІЙНІ ЗВАЛИЩА - ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю І ДОВКІЛЛЮ!

СТИХІЙНІ ЗВАЛИЩА - ЗАГРОЗА ЗДОРОВ'Ю І ДОВКІЛЛЮ! Одним із болючих питань, яке, на жаль, нікуди не зникає - є несанкціоновані звалища сміття та поводження людей з відходами. Протягом двох останніх днів проводилися роботи із ліквідації стихійного звалища на ділянці Рокитне у Котельві. За ініціативи голови райдержадміністрації Павла Лугового необхідну техніку для таких потреб вкотре безкоштовно надав соціальний партнер нашого району - АТ «Укргазвидобування».

Територія була занедбана, бо сюди уже довгий час жителі селища звозили весь непотріб, переважно це будівельне сміття.

Проблема із місцем для даного виду відходів (будівельного сміття) у Котельві є давно, та сподіваємося селищна рада вже найближчим часом виділить та облаштує для цього відповідну ділянку.

Шановні громадяни! У смт Котельва діє полігон твердих побутових відходів, який є одним із кращих в області, адже облаштований за всіма вимогами природоохоронного законодавства. Тому просимо всіх бути свідомими – сортувати сміття та вивозити його на селищний полігон, а не викидати його у ліс чи балку, на узбіччя доріг.

Ми повинні пам'ятати, що стихійні сміттєзвалища - одне із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Окрім неестетичності, ці гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я, бо вони, на відміну від полігону, не є спеціально обладнаними, відтак продукти гниття і розпаду сміття потрапляють у ґрунт та воду.