"Святий Миколай, на всякий час помагай!".

"Святий Миколай, на всякий час помагай!". День святого Миколая Чудотворця є одним з найулюбленіших свят серед українців, а особливо дітлахів, адже традиційно в цей день вони знаходять під подушками солодощі та подарунки. Але не тільки турботливі батьки намагаються створити своїм синочкам і дочкам святковий настрій. Є люди, які за покликанням серця опікуються дітьми з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Щорічно голова громадської організації “Сила добра і любові”, комерційний директор ТОВ “Агрофірма “Маяк” Наталія Прийма організовує напередодні 19 грудня проведення благодійної акції.

Тож і цього разу 50 діток з радістю в очікування свята прибули до кафе "Калина", де на них уже чекали казкові герої Святий Миколай, Янгол Буба, Фея Дінь-дінь, Вождь племені та веселі розваги. Юні котелевці з захватом брали участь у конкурсах та іграх, новорічних хороводах та імпровізованому концерті. Особливо вразило хлопчиків та дівчаток шоу з неонових мильних бульбашок.
До організації свята долучились: служба у справах дітей РДА, відділ освіти, сім’ї та молоді РДА, ЦССДМ. Завітали на святкове дійство й голова Котелевської районної ради Тимошенко Василь Петрович та голова РДА Колос Віктор Павлович, які передали дітям подарунки від територіальних громад району та щиро побажали їм міцного здоров’я, щастя, радості і здійснення усіх мрій і бажань.
Після розваг на учасників свята чекав святковий обід та смачні подарунки.
Святково прикрашена зала кафе "Калина" була сповнена дзвінким щасливим дитячим сміхом, який додав особливого настрою усім дорослим, які долучилися до чудового дійства до дня Миколая.
Робити добрі справи легко.