ТИХ ДНІВ У ПАМ’ЯТІ НЕ СТЕРТИ І СЬОГОДНІ …

ТИХ ДНІВ У ПАМ’ЯТІ НЕ СТЕРТИ І СЬОГОДНІ … День пам’яті та примирення — особлива дата для України та світу, що відзначається 8 травня, у річницю капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Цього дня в Котельві відбулися меморіальні заходи, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та голова районної ради Василь Тимошенко, депутат Полтавської обласної ради, голова комісії із екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, голова районної ветеранської організації Галина Бихкало, районний військовий комісар Віктор Талалай, учасники АТО та ООС, представники трудових колективів.

Хвилиною мовчання вони вшанували світлу пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі з нацизмом у роки Другої світової війни.  До пам’ятних місць Котельви були покладені квіти