111

У КОТЕЛЬВІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ УЧАСНИКА АТО СТАРШОГО СЕРЖАНТА ВІКТОРА ЖИРНОВА

Чимало котелевців зібралось суботнього дня 7 листопада на ву­лиці Комсомоль­ській біля будин­ку під номером 58. Вони прийшли сюди, аби про­вести в останню путь учасника антитерористичної операції старшого сержанта Віктора Жирнова.

Народився Віктор Анато­лійович Жирнов 4 березня 1968 року у місті Нікополь Дніпропетровської області, закінчив місцеву школу, потім навчався у Зелено- дольському СПТУ №16. У 1986 році був призваний до лав Збройних Сил колиш­нього Радянського Союзу. Після відповідної військової підготовки у грудні цього ж року був направлений у Аф­ганістан для виконання, як . тоді говорили, інтернаціо­нального обов’язку.

У народі кажуть, що сна­ряди не можуть потрапити в одну воронку двічі, однак на долю Віктора випала ще одна війна, війна за рідну Україну, за її цілісність і не­залежність.

Старший сержант Віктор Жирнов, не чекаючи повіс­тки, з’явився до військкома­ту з проханням направити його для проходження служ­би на схід, для участі в антитерористичній операції. Це сталось не з першого разу, оскільки у 47-річного Віктора були проблеми із здоров’ям, однак він зумів домогтись свого. Рішучість і наполег­ливість ветерана-афганця перемогла і 18 березня 2015 року він був призваний до лав Збройних Сил України.

Після перебування в одно­му з навчальних центрів старший сержант Віктор Жирнов потрапив у зону проведення АТО у місто Ма­ріуполь, де вико­нував поставлені перед ним завдан­ня у першій лінії оборони.

Його служба на війні вияви­лась вкрай складною і на­пруженою. Постійні стреси, далеко не ідеальні побутові умови, серйозні фізичні на­вантаження далися взнаки: в один із моментів його сер­це не витримало і зупини­лось...

На траурному мітингу на Вознесенському кладо­вищі, були присутні керів­ники району, працівники. райвійськкомату, воїни-інтер- націоналісти, учасники АТО, сусіди, знайомі, рідні і близькі покійного. Зі словами скорбо­ти виступили заступник голо­ви Полтавської обласної ради Володимир Микійчук, голо­ва районної ради Володимир Довгуша, перший заступник голови РДА Павло Луговий, районний військовий комісар Віктор Талалай, Заступник голови районної організації Української Спілки ветера­нів Афганістану Володимир Мачушка. Поминальну служ­бу провів настоятель Свято- Вознесенського храму отець Микол ай.

Дуже хотілось би, щоб неоголошена війна, яка три­ває на Донбасі, врешті-решт скінчилась і щоб вона біль­ше не забирала найдорожче - життя захисників рідної землі і не приносила горе та відчай в оселі їх рідних і близьких.

На знак скорботи цього дня у районі був День жалоби: на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території району приспустили Державний Прапор України із траурною стрічкою та відмінили проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Анатолій  ДЖЕРЕЛЕЙКО