У КОТЕЛЬВІ ВІДБУЛАСЬ РОЗШИРЕНА ВИЇЗНА НАРАДА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.  3 вересня у Котельві відбулась розширена виробнича нарада Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, яку провів начальник Головного управління Вадим Чувпило.
Участь у нараді взяли: перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області О.Костиря, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Л.Остапенко, керівники структурних підрозділів Головного управління, керівники структурних підрозділів Головного управління у районах і містах області, державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель, голова райдержадміністрації В.Колос, голова районної ради В.Тимошенко, Герой України, голова фермерського господарства «Еко-Маяк» Т.Корост.
Присутні обговорили питання: про стан проведення інвентаризація зе-мель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів, про хід виконання доручення Держгеокадастру щодо приведення у відповідність відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки сільськогосподарського призначення, цільове призначення яких не відповідає класифікації видів цільового призначення земель; про ре-зультати діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель за 8 місяців 2019 року, аналіз динаміки результатів, основні проблеми та пропозиції; Про стан реалізації пілотного проекту із запровадження прин-ципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки; про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах Головного управління у районах та містах.
Після детального розгляду по кожному з поставлених на нараді питань, членами колегії винесені рішення та надані відповідні доручення, які спрямовані на виконання поставлених завдань.