«Укргазвидобування» продовжує системно підтримувати громади Котелевщини

«Укргазвидобування» продовжує системно підтримувати громади Котелевщини.АТ «Укргазвидобування», яке вже неодноразово виступало партнером у реалізації соціальних та інфраструктурних ініціатив, спрямованих на розвиток Котелевського району, розпочало реалізацію нового проєкту підтримки освіти у громадах – «Школа майбутнього».

Першим навчальним закладом, у якому стартував проєкт стала Більська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради. За фінансування Товариства у школі було облаштовано необхідною технікою та сучасними лабораторними наборами 2 навчальні класи – це кабінет фізики та IT-клас. Для кабінету фізики було закуплено цифровий мікроскоп з можливістю фотографувати та експортувати результати на ПК, що має максимальне збільшення у 400 разів, лабораторний набір для вивчення механіки, а також лабораторний набір для вивчення молекулярної фізики та термодинаміки. IT-клас оснащено веб-камерами, акустичними системами на навушниками, блоками живлення та придбано жорсткий диск.

Крім того, на території села Більськ за підтримки АТ «Укргазвидобування» незабаром буде реалізований ще один проєкт - будівництво зовнішнього освітлення (з автономною сонячною станцією) та Wi-fi для туристичних об'єктів древнього міста "Гелон" історико-культурного заповідника "Більськ", який є важливим елементом туристичної інфраструктури громади і регіону в цілому.