ВІДБУЛАСЯ НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ. 26 лютого відбулася нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Колос. Оскільки до старту весняно-польових робіт залишилося зовсім мало часу, тому саме це питання стало головним і детально обговорювалося під час наради. Про стан готовності сільськогосподарських підприємств району до цього важливого етапу річного циклу агропромислового виробництва проінформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Іван Лях.
Про те, що використання засобів захисту рослин дає 50% успіху при вирощуванні урожаю присутнім розповів Василь Крикливець, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області. Він зауважив, що в районі обробляється пестицидами близько 85 га землі, при цьому використовується 76 найменувань препаратів цієї групи. Дуже важливо в при використанні хімікатів звертати увагу на їх оригінальність. Наголошено також на важливості проходження медичних оглядів працівниками сільгосппідприємств, які контактують зі шкідливими речовинами.
Голова районної державної адміністрації Віктор Колос дав доручення начальнику управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації спільно з підрозділом Держпродспоживслужби підготовити звернення до сільгоспвиробників щодо загрози використання шкідливих хімічних речовин, дотримання всіх вимог законодавства в цьому питанні.
Про стан реалізації в районі Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» органами місцевого самоврядування доповідала Інна Назарко, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.
Головний спеціаліст Диканського відділення Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Полтавській області Валентина Ряжко розповіла про надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.
Про роботу із зверненнями громадян у Великорублівській сільській ради проінформував голова ради Юрій Гриценко.