ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

31 січня голова Котелевської райдержадміністарції Віктор Колос провів розширене засідання колегії, участь в якому взяли начальники управлінь та відділів райдержадміністарції, керівники організацій, підприємств, установ, селищний та сільські голови.
Про підсумки економічного і соціального розвитку району та виконання бюджету району за 2017 рік присутніх проінформувала начальник відділу економічного розвитку та фінансового забезпечення управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Федюн.
Вона зазначила, що за результатами рейтингової оцінки районних державних адміністрацій за підсумками економічного і соціального розвитку Котелевський район ввійшов в десятку кращих районів області за оцінкою результатів діяльності районних державних адміністрацій. Зокрема, за напрямком «Економна ефективність» - 1 місце. Район тримає високі рейтингові показники, перш за все, за рахунок показників роботи сільськогосподарських підприємств, зокрема, розвитку тваринницької галузі. Це такі показники як: виробництво молока та м’яса у сільськогосподарських підприємствах на 100 га угідь; надій молока у розрахунку на одну корову; щільність поголів’я ВРХ та свиней на 100 га ріллі.
Про те, що обсяг виконання зведеного бюджету району по доходах з урахуванням трансфертів за 2017 рік склав 247 869, 9 тис.грн., або 104, 2 % до плану на цей період затвердженого місцевими радами. Додаткової дотації з державного бюджету отримано в сумі 8712,5 тис. грн., стабілізаційної дотації 505,9 тис. грн., або 100% плану. Про це розповів присутнім начальник фі-нансового управління райдержадміністрації Олександр Фесак. Він повідомив, що за 2017 рік Котелевський район отримав субвенцій з Державного бюджету на суму 129 935, 1 тис. грн. Крім цього з обласного, селищного та сільських бюджетів у минулому році надано інших субвенцій районному бюджету на суму 13526, 4 тис.грн.
Долучилися до обговорення цього важливого питання виконуючий обов’язки заступника начальника-начальник Котелевського відділення Гадяцької ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби в Полтавській області Юрій Масюк, заступник начальника Чутівського об'єднаного управління Пенсійного фонду україни в Полтавській області Сергій Гребінник, голови Більської та Великорублівської сільських рад Світлана Залізняк і Юрій Гриценко.
Детально про виконання Програми щодо запобігання та протидії корупції Котелевської районної державної адміністрації на 2017 рік проінфор-мувала головний спеціаліст апарату райдержадміністрації із юридичних питань Неля Гармаш. Для більш доступного інформування присутніх про вона представила відео презентацію «Незнання корупційного законодавства не звільняє від відповідальності».
На колегії також підведені підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2017 рік та підсумки роботи з кадрами в райдержадміністрації у 2017 році та результати роботи щодо підбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України у 2017 році на заочне та денне відділення і завдання на 2018 рік, з яких інформували начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Інна Небаба, та начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації Наталія Гризодуб.