ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

27 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, яке провій її голова Віктор Колос. Участь в засіданні взяли голова районної ради Василь Тимошенко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ та організацій, громадськість району.
Присутні проаналізавали виконання в районі Закону України "Про позашкільну освіту", зокрема, в частині залучення учнівської молоді до роботи в гуртках та секціях за інтересами.
У районі активно діє комплексний позашкільний освітній заклад - Будинок дитячої та юнацької творчості. На сьогодні його відвідують 290 учнів, які навчаються у 21 творчому учнівському об'єднанні за двома напрямками: художньо-естетичному та еколого-натуралістичному.
Гурткова робота організована також на базі Котелевських ЗОШ №4 та №2 і найбільшої сільської школи - Великорублівської.
Про це та про результативність роботи педагогічного активу в цьому напрямку, здобутки їх вихованців та майбутні плани з ефективного надання освітніх послуг у позашкільній освіти району, розповіла начальник відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Інна Назарко.
Про діяльність Котелевської дитячої музичної школи та дитячої юнацько-спортивної школи "Юність" проінформували іх очільники Валентина Шевченко та Олександр Козловцев.
В обговоренні даного питання взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Колос, який націлив керівників районних закладів освіти та культури на необхідності розширення науково-технічного, військово-патріотичного та історико-краєзнавчого напрямків позашкілля.
Йшлося на колегії про виконання плану заготівлі донорської крові у районі на 2018 рік.
Доповідаючи, заступник головного лікаря Котелевської ЦРЛ Людмила Деримарко, зазначила, що у районній лікарні заготівля крові проводиться за рахунок виїзду бригад Полтавської обласної станції переливання крові, згідно плану графіку - щоквартально.
Станом на 20.03.2018 вже заготовлено 21,6 л. за участі 48 донорів. Всього протягом поточного року необхідно заготовити крові 108 л.
За результатами розгляду питання головою райдержадмінітсрації прийняте розпорядження "Про організацію заготівлі донорської крові у Котелевському районі на 2018 рік", яким передбачено залучення органів місцевого самоврядування району до процесу організації заготівлі крові.