Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС Полтаву віднесено до «червоної» зони карантину. Міста обласного значення і всі 25 районів Полтавщини – до «помаранчевої». Новий розподіл набуде чинності з понеділка, 19 жовтня.

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС Полтаву віднесено до «червоної» зони карантину. Міста обласного значення і всі 25 районів Полтавщини – до «помаранчевої». Новий розподіл набуде чинності з понеділка, 19 жовтня. У Полтаві заборонять роботу освітніх закладів (крім державних  і дошкільних навчальних закладів), кінотеатрів, розважальних закладів та закладів соціального захисту.

Однак, за пропозицією керівництва Полтавської облдержадміністрації, у місті не зупинятимуть роботу громадського транспорту і дозволять роботу ресторанів, кафе і торгових центрів без розважальних функцій.

Увага! Ситуацію буде переглянуто на наступному засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Якщо динаміка погіршиться, обмеження посилять!

Тож, шановні полтавці та мешканці області, вчергове закликаємо дотримуватися всіх протиепідемічних заходів – мийте руки, уникайте скупчення людей, носіть маски, відчуваєте  симптоми захворювання  – зверніться до лікаря!

Нагадаємо, до «помаранчевої» зони із 19 жовтня потраплять міста Гадяч, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни та Миргород, Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський, Гребінківський, Диканський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Котелевський, Кременчуцький, Лохвицький, Лубенський, Машівський, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Полтавський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Чорнухинський, Чутівський та Шишацький райони Полтавської області.

Всім здоров’я! Бережіть себе і своїх рідних! Тільки дотримуючись простих правил, ми зможемо подолати коронавірусну хворобу!

 

Наверх ↑