ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ

Версія для друкуВерсія для друку

Національно-патріотичне виховання учнів – важлива складова сучасного освітнього процесу. Предмет «Захист України», який раніше носив назву «Захист Вітчизни», - обов'язковий для вивчення у 10-11 класах. Його мета - надати школярам психологічну та фізичну підготовку для проходження служби в армії, сприяти формуванню у молоді громадської свідомості щодо захисту демократичних цінностей та національних інтересів держави.

Тому забезпечення комфортних умов для проведення навчально-виховного та військово-патріотичного виховання є важливим напрямком у Котелевському районі.

Голова райдержадміністрації Павло Луговий ознайомився із процессом завершення капітального ремонту навчального кабінету для «Захису України» в опорному закладі освіти Котелевській гімназії №1 імені С.А.Ковпака. Там обладнані 3 кімнати: навчальний кабінет, кабінет, де буде розміщений мультимедійний тир, та кабінет із звичайним тиром. Вже відремонтовані підлога і стіни, облаштований вхід та вхідні східці. На даний час проводяться тендерні закупівлі мультимедійного обладнання у приміщення тиру.

 

 

 

Наверх ↑