ВІКТОР КОЛОС: ЄДИНИЙ І РЕАЛЬНИЙ ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ КОТЕЛЕВЩИНИ – ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

ВІКТОР КОЛОС: ЄДИНИЙ І РЕАЛЬНИЙ ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ КОТЕЛЕВЩИНИ – ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. 30 листопада відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку та розширене засідання Котелевської райдержадміністрації, яке провів її очільник Віктор Колос.
Керівник району ознайомив присутніх із планом подальших дій Ради, яким передбачено організація складання і обговорень планів розвитку в селищній, сільських громадах, окремих населених пунктах із широким залученням громадськості, формування дорожньої карти розвитку району на 2019-2021 роки та на її основі атвердження Плану перспективного розвитку Котелевського району на період 2019-2021 років.

«Сьогодні у нас є унікальна можливість - розробляючи план на три роки вперед ми можемо актуалізувати надважливі проекти для розвитку Котелевщини та обговорити той перспективний план, згідно якого ми будемо рухатись далі. Наше головне завдання – запитати саме у людей, що вони в першу чергу хочуть бачити у себе на своїй вулиці, у своєму селі, бо саме громади повинні визначитися, що їм потрібно в першу чергу. Громади мають вирішити - чи потрібна їм амбулаторія, дитячий садок, школа й так далі і чітко знати що в них з’явиться у 2019 році, а що у 2020. Закликаю долучати до обговорення плану усіх – від вчителя або медика – до пенсіонерів та студентської молоді. Керівники громад, місцеві депутати мають керуватися не думками окремих осіб, а почути, що вимагає від них громада.
Ми хочемо бачити Котелевщину успішною і маємо зробити все для її процвітання. І єдиний і реальний шлях до цього – децентралізація. Це незворотній курс на майбутнє» - наголосив Віктор Колос.
На колегії обговорили стан виконання законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» щодо соціального захисту ветеранів війни та інвалідів, учасників антитерористичної операції, хід виконання Програми запобігання виникненню на території Котелевського району надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та захисту населення у разі їх виникнення на 2016-2020 роки у 2018 році. Доповідали виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Ольга Будко та завідувач сектору оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації Марина Лоханчук.
Про розроблення та впровадження містобудівного кадастру Котелевського району, як одного з факторів сталого соціально-економічного розвитку та інвестиційної привабливості району, проінформувала завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Людмила Волотковська .