ВІТАЛИ СІЯЧІВ ДОБРОГО, ВІЧНОГО, МУДРОГО…

ВІТАЛИ СІЯЧІВ ДОБРОГО, ВІЧНОГО, МУДРОГО… 3 вересня у Палаці дозвілля "Скіфія" зібралися освітяни Котелевщини, щоб разом відзначити своє професійне свято. Цього дня слова найтепліших побажань звучати на адресу працівників та ветеранів шкіл і дитячих садочків, позашкільних закладів, дитячої музичної школи та професійно-технічного училища.

Їх щиро вітали голова райдержадміністрації Віктор Колос, голова районної ради Василь Тимошенко, начальник відділу освіти сім'ї та молоді райдержадміністрації Інна Назарко, виконуюча обов'язки селищного голови Надія Тимошенко та її заступник Віктор Лазько, голова районної профспілкової організації Олександра Самойленко.

За сумлінну працю і творчий підхід у справі навчання та виховання підростаючого покоління ціла когорта працівників освіти отримала почесні грамоти, подяки, і, звичайно ж, квіти.
Керівники району також вручили нагороди переможцям районної педагогічної премії імені А. С. Макаренка.
Яке ж свято без музичного вітання та влучного жарту? Гучними оплескали присутні вітали на сцені харизматичних артистів Наталію Шинкаренко, Александра Нестеренка, Шоу-балету FLASH, Анатолія Денисова (Anatoly Denisov) та Анатолія Величка.
Цікавий і запальний концерт у їх виконанні - подарунок всім колегам від районного профспілкового комітету освітян.