ВКЛОНИЛИСЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ…

ВКЛОНИЛИСЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ…22 вересня у Котельві відзначили День партизанської слави. Це свято є особливим для котелевців, бо саме у Котельві народився легендарний партизанський командир, Двічі Герой Радянського Союзу Сидів Артемович Ковпак.На цій мальовничій землі він навчався, загартовував свою волю, а в роки громадянської війни організував перший партизанський загін.Сидір Артемович Ковпак - символ партизанського руху. Під час Другої світової війни рейди партизанського з’єднання під його командуванням відіграли важливу роль у наближенні Великої Перемоги.

Тому цього дня представники влади, ветерани війни та праці, громадськість зібралися саме на площі, де височіє погруддя С.А.Ковпака, щоб висловити данину пам’яті партизанам і підпільникам, тим, хто в суворий воєнний час боровся із нацистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи самого життя.

До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Павло Луговий та син партизана, активіст ветеранського руху та член президії районної організації ветеранів Микола Панасович Борщ.

Свої музичні вітання дарували народний аматорський колектив викладачів Котелевської дитячої музичної школи "Кольори кохання" та вокальний ансамбль «Пісенний оберіг» Котелевського районного будинку культури.

Пам’ять Сидора Артемовича Ковпака, його бойових побратимів, всіх загиблих під час Другої світової війни та ветеранів, які відійшли у вічність вже у мирний час, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.