Всесвітній день мігруючих птахів!

Версія для друкуВерсія для друку

 Щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються мігруючих птахів, та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів для збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів (далі – ВДМП). Тема цьогорічного ВДМП: «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!» - повинна привернути увагу до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та їх середовища існування.
   Організатори у своєму зверненні з нагоди ВДМП звертають увагу на основні загрози, які несе забруднення довкілля пластиком, та закликають міжнародне співробітництво вжити термінових заходів для зниження травмування та смертності мігруючих птахів внаслідок забруднення пластиком. ВДМП 2019, який припадає на 11 травня та 12 жовтня, це унікальний шанс об’єднати зусилля для вирішення серйозної проблеми забруднення пластиком та висвітлити його негативний вплив на мігруючих птахів.
    Відзначення  Всесвітнього дня мігруючих птахів — це глобальна кампанія, мета якої полягає в тому, щоб розширити знання про мігруючих птахів, їх місцях проживання та шляхах пересування. Численні заходи Дня, що проходять у різних куточках Землі, закликають зберігати місця проживання мігруючих птахів по всьому світу. Долучімось  до цього і ми!
 

Наверх ↑