ВШАНУВАЛИ СЛАВНОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

ВШАНУВАЛИ СЛАВНОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. Сьогодні біля пам'ятника Тараса Шевченка, що височіє на подвір'ї Котелевської ЗОШ №4, лунали поетичні твори Великого Кобзаря.
Тут зібралися керівники району та селища, представники громадськості та молодь, щоб вшанувати славного сина українського народу.
Для кожного покоління українців Тарас Шевченко відкривається по-новому. Його слова вже понад двісті років запалюють людські серця правдою та вірою, несуть в собі непохитну вірність ідеалам свободи та справедливості…
Із вдячністю і шаною від сучасних поколінь цього дня лунали віршові та пісенні рядки, присвячені Кобзареві, від учнів четвертої школи. Повітряні кульки кольору державного прапора та голуби, випущені дітьми, стали символом віри у щасливе і мирне майбутнє України.
До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Віктор Колос, який наголосив на актуальності літературної спадщини Тараса Шевченка, яка зараз на Сході додає сил нашим воїнам та допомагає їм протистояти ворогові.
Цього дня до підніжжя пам’ятника Кобзарю були встановлені корзини із живими квітами.