ЇХ ЗАЛИШИЛИСЯ ОДИНИЦІ…

ЇХ ЗАЛИШИЛИСЯ ОДИНИЦІ…Тих, хто пройшов пекельними фронтовими дорогами Другої світової війни, ризикуючи життям, брав участь у кровопролитних боях з нацистськими загарбниками, бачив зруйновні міста і села, відбудовував країну від розрухи… Для нас вони – ветерани війни, воїни – визволителі, партизани і підпільники, яким судилося дожити до нинішніх днів, бути яскравим прикладом мужності і відвали, стійкості і витривалості.
Напередодні 75-ї річниці Великої Перемоги вдома гостей приймав фронтовик Олександр Андрійович Сідоров із Котельви. До нього завітали голова райдержадміністрації Павло Луговий, голова районної ради Василь Тимошенко, заступник селищного голови Віктор Лазько, секретар виконкому селищної ради Аліна Копил та голова первинної ветеранської організації Микола Бугрій.
У Олександра Андрійовича Друга світова війна є одним із найважчих періодів його життя, тим випробовуванням, яке він з честю пройшов. У 1943 році, коли Полтавщину визволяли від нацистів, його призвали в армію Потрапив в окрему повітряно-десантну розвідувально-диверсійну бригаду, яка базувалася у Білорусії. За лінією фронту розвідники підривали мости, склади з боєприпасами та пально-мастильними матеріалами, добували цінні відомості. За це був відзначений бойовими нагородами. Після Перемоги став професійним військовим, прослужив не один десяток літ. Нині – полковник у відставці.
Вже поважного віку ветерану війни вручили квіти, подарунки та від всієї душі зичили усіляких гараздів і міцного здоров’я ще на багато років.