ЇХНІ РЕАЛІЇ – ЦЕ ГЕРОЇЧНІ ВЧИНКИ

ЇХНІ РЕАЛІЇ – ЦЕ ГЕРОЇЧНІ ВЧИНКИ. 17 вересня у Котельві з нагоди Дня рятівника привітали особовий склад Котелевського районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області. Це люди, робота яких асоціюється тільки з героїчними вчинками, тому що кожен виклик, який надходить до диспетчера, може нести небезпеку. Немає різниці, яка стихія вирує: чи це полум'я, чи буревій, чи потопи, чи різного роду аварії і катастрофи – всюди та завжди поруч є постійно готові до боротьби рятівники. Вони надають допомогу не лише жителям нашого краю, а й стають пліч-о-пліч зі своїми колегами з інших областей. Лише цьогоріч пожежно-рятувальні підрозділи Котелевщини неодноразово брали участь у ліквідації пожеж на Донбасі та в Чорнобильській зоні.

Голова райдержадміністрації Павло Луговий, голова районної ради Василь Тимошенко та заступник селищного голови Віктор Лазько висловили щиру вдячність котелевським рятівникам за мужність і сміливість, за врятовані життя, здоров'я та безпеку жителів району.

З нагоди професійного свята за зразкове виконання службових обов’язків і високий професіоналізм співробітників районного сектору було відзначено Грамотами Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Грамотами та Подяками селищної ради.

Щиро бажаємо нашим рятівникам міцного здоров’я, сімейного затишку, миру і злагоди, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів!