ЮНІ КОТЕЛЕВСЬКІ ПАТРІОТИ ПІДТРИМАЛИ БІЙЦІВ АТО

10 лютого у глядацьку залу Палацу дозвілля «Скіфія»  прийшли  всі небайдужі, що склали одну родину, кому серце болить за рідною землею і хто прагне миру в Україні.  Цього дня тут  відбувся благодійний концерт «Діти України - учасникам АТО», ініційований та підготовлений батьківським та учнівським колективом 6-А класу Котелевської гімназії №1 ім. С.А.Ковпака.

Особливими гостями свята стали ветерани АТО, яких  діти зустріли запашним короваєм, а глядачі - гучними оплесками.

Кожне слово, кожна пісня юних патріотів  відлунювалися любов’ю до України, несли в собі вдячність і підтримку захисникам  та бажання дітей жити на мирній  українській землі. А щирість дитячих сердець зігрівала теплом , вселяла  віру в краще майбутнє нашої країни.

Згадали і тих, кого вже забрала війна та  Героїв Небесної Сотні, вшанувавши їх хвилиною мовчання.

Найвіддаленіші струни душі кожного зачепила чуттєва пісня «Плине кача», під час якої сліз не стримували навіть чоловіки.

Під час концерту зібрані понад 4 тис.грн., які передані волонтеру, військовому капелану, настоятелю Свято-Вознесенського храму, протоієрею Миколі Ковальову. Він найближчим часом знову відправиться на Донбас та передасть цю благодійну допомогу безпосередньо воїнам АТО.

Передали школярі і  свої  листи, які протягом всієї війни зігрівають бійців на сході і є  оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Слова щирої вдячності дітям, батькам та класному керівникові 6-А класу Тетяні Лисенко висловили голова райдержадміністрації Віктор Колос, Герой України Тетяна Корост, учасник бойових дій у зоні АТО Сергій Новік та директор Котелевської гімназії №1 Сергій Петренко.

За патріотизм, небайдужість до долі України їм вручена Почесна грамота райдержадміністрації та районної ради, квіти та солодощі, а після концерту дівчатка та хлопчики  поласували пирогами і сардельками, тортами та какао з молоком від ТОВ «Агрофірма «Маяк», які передала юним патріотам Герой України Тетяна Корост.

Після таких заходів розумієш, що для наших бійців є важливим не лише матеріально-технічне забезпечення, а й щира молитва з дитячих уст, нагадування про те, що їх чекають вдома, вдячність за те, що вони боронять мир і спокій кожного з нас.