З 1 ТРАВНЯ У КОТЕЛЬВІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ТОРГІВЛЯ РОЗСАДОЮ ТА САДЖАНЦЯМИ.

Версія для друкуВерсія для друку

З 1 ТРАВНЯ У КОТЕЛЬВІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ТОРГІВЛЯ РОЗСАДОЮ ТА САДЖАНЦЯМИ. Рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Котелевського району від 30.04.2020 відновлюється торгівля розсадою, саджанцями дерев та кущів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №313 від 29 квітня 2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211» та Постанови головного державного санітарного лікаря України №14 від 27 квітня 2020 року.
Торгівля відбуватиметься на відкритому повітрі, лише на території ринку Котелевського РСТ (смт Котельва, вул..Ринкова,2), у визначеному для цього місці.
Продаж здійснюватиметься тільки за умови дотриманням всіх вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-2019, а саме:
❗️допуск працівників та відвідувачів на територію ринку виключно за наявності вдягнутої медичної маски (респіратора);
❗️проходження безконтактного температурного скринінгу;
❗️наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку антисептику;
❗️кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не більше одного на 10 кв. м торговельної площі;
❗️відстань між місцями продавців – не менше трьох метрів

Обов’язковими будуть:
❗️проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція території, включаючи стаціонарні торговельні місця в кінці кожного робочого дня;
❗️відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території;
❗️ постійне інформування відвідувачів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися.

Буде також забезпечене щоденне інспектування представниками державної служби з питань безпечності харчових продуктів та щоденний дозвіл на відкриття ринку.

Контроль за виконанням всіх вимог покладено на дирекцію ринку.

 

Наверх ↑