З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, 75-Ю РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ !

З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, 75-Ю РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ! Дорогі наші ветерани! Шановні жителі Котелевщини! 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, а 9 травня - 75-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаючи данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто поклав своє життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.
Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто виявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення. Завойована старшими поколіннями Перемога й сьогодні зміцнює наш дух і допомагає долати труднощі.
Подвиг переможців у Другій світовій гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність на східних рубежах нашої країни. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.
Тож нехай Велика Перемога наповнює всіх нас бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами забезпечувати мир та спокій в Україні
Міцного здоров’я, щастя та добробуту вам і вашим родинам!
Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

ПАВЛО ЛУГОВИЙ

Голова районної ради