ЗА КОЖНИМ ПОДВИГОМ ГЕРОЯ СТОЇТЬ ЙОГО МАТИ ...

ЗА КОЖНИМ ПОДВИГОМ ГЕРОЯ СТОЇТЬ ЙОГО МАТИ ... 10 травня в Україні відзначається День матері, щоб ще раз подякувати всім матерям за виховання, любов, турботу і ласку. Особливої уваги в цей день потребують жінки, які втратили найдорожче – своїх синів і дочок в зоні АТО/ООС.
8 травня голова райдержадміністрації Павло Луговий та районний військовий комісар Віктор Талалай привітали матерів загиблих захисників із прийдешнім святом.
Цього дня вони також побували у селі Більськ, де разом із сільським головою Світланою Залізняк, відвідали Раїсу Кадин - маму загиблого у 2017 під Донецьком 21-річного Артура Латченка. З нагоди свята вони вручили їй квіти, подяку голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова, сувеніри від обласної та районної адміністрацій, Більської сільської ради.