ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ КОТЕЛЕВЩИНИ-2019

ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ КОТЕЛЕВЩИНИ-2019. 21 грудня Котелевська районна рада затвердила районний бюджет на 2019 рік, який має соціальну спрамованість. Цього дня на останній у цьому році двадцять восьмій сесії районної ради сьомого скликання про свою діяльність у 2018 році прозвітувався голова ради Василь Тимошенко.  Зокрема, він наголосив, що основним  завданням його діяльності  було і є виконання бюджетних надходжень та максимальне залучення інвестицій на соціальний розвиток усіх територіальних громад Котелевщини.

Депутати також внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Котелевського району на 2018 рік та затвердили Програму економічного і соціального розвитку Котелевського району на 2019 рік, Програму інформатизації Котелевського району на 2019-2020 роки, Програму сприяння створенню технічного захисту державних інформаційних ресурсів від незаконного витоку інформації з систем управління місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Котелевського району на 2019 – 2020 роки,  районну Програму підтримки та розвитку культури, туризму, охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на 2019-2021 роки, Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  Котелевським районом, здійснення інших  заходів на 2019-2021 роки.

Народні обранці своїм рішенням призначили на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» Віктора Лійка .

Районна рада також вирішила підтримати та заохотити випускників 11 класів закладів загальної середньої освіти Котелевського району, що здобули 200 балів на ЗНО та, розглянувши подання відділу освіти, сім’ї та молоді Котелевської районної державної адміністрації, прийняла рішення про заснування Премії для випускників 11 класів та педагогічних працівників Котелевського району за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Всього на порядок денний містив більше 20 питань.