ЖІНОК КОТЕЛЕВЩИНИ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ

7 березня, у переддень Міжнародного жіночого дня, у Палаці дозвілля «Скіфія» вітали жінок Котелевщини зі святом весни.
Найтепліші слова привітань цього дня лунали на адресу прекрасної половини людства - жінки-трудівниці, жінки-матері та просто жінки, яка, не залежно від віку, своєю відповідальністю, енергією та активною життєвою позицією несе у світ злагоду, теплота впевненість у завтрашньому дні.
Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Так, від імені всіх чоловіків з вітальним словом до жінок звернулись голова райдержадміністрації Віктор Колос і голова районної ради Василь Тимошенко.
Керівники району вручили жінкам котелевського краю, які працюють у різних галузях, Почесні грамоти обласної державної адміністрації, райдержадміністрації та районної ради, і , звісно ж, квіти.
Особливі слова привітань дарували матерям та дружинам загиблих бійців АТО.
Свої відео звернення із найтеплішими вітаннями підготували для жінок і чоловіки-керівники установ, підриємтсв на організацій району.
Весняного позитивного настрою святу додав святковий концерт. Глядачі, затамувавши подих, насолоджувалися чудовими номерами артистів районного та сільських будинків культури, щедро нагороджуючи кожного з них оплесками.