ХХХІХ сесія VI скликання 1 засідання

Тридцять дев’ята позачергова сесія Котелевської  районної

ради шостого скликання від  05 грудня  2014 року

Порядок денний:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.

2.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  9 місяців 2014 року.

3. Про порядок фінансування видатків районного бюджету у 2015 році  до  його затвердження сесією районної ради.

4. Про внесення змін до районної Програми створення і використання матеріальних  резервів на 2012-2016 роки.

5. Про внесення змін до Програми інформатизації  Котелевського району на  2013-2015 роки.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 площею 4,0000 га передбаченої до передачі в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (під розміщення виробничої бази та кар’єру для видобування глини) на території Ковалевської сільської ради  Котелевського району Полтавської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2  площею 2,2000 га передбаченої до передачі в користування  на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (під розміщення виробничої бази та кар’єру для видобування глини) на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 площею 2,5000 га передбаченої до передачі в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (під розміщення виробничої бази та кар’єру для видобування глини) на території Ковалевської сільської ради  Котелевського району Полтавської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 4  площею 3,1000 га передбаченої до передачі в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (під розміщення виробничої бази та кар’єру для видобування глини) на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської області.

10. Про затвердження угод про  передачу міжбюджетних трансфертів в 2014 році.

11. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

12. Різне.