Інформація про результати проведення перевірки Олійник Ірини Вікторівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Котелевською районною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади" щодо Олійник Ірини Вікторівни, яка перебуває на посаді спеціаліста I категорії районної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Олійник Ірини Вікторівни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".