Котелевська районна МКМР з правової освіти населення

29 березня 2018 року під головуванням заступника голови Котелевської райдержадміістрації, голови Котелевської районної  міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Ганни Іванівни Кравченко відбулося перше засідання МКМР.

З інформацією про питання запобігання корупції в сфері правової освіти» виступила Гармаш Неля Михайлівна, головний спеціаліст апарату райдержадміністрації, секретар ради.

Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право» в Котелевському районі доповіла начальник відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги, заступник голови ради Саєнко Ольга Василівна

Начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Назарко Інна Михайлівна ознайомила з про актуальними питаннями створення та роботи опорних шкіл та їх філій.

За результатами розгляду питань районною міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення було прийнято відповідні рекомендації.

Крім того, всі члени МКМР отримали буклети «Я маю право».

25 червня 2018 року відбулося засідання Котелевської районної  міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

На порядок денний були винесені питання:

1. Стан проведення правовиховної роботи з учнівською та студентською молоддю.

2. Організація та забезпечення проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя.

3. Про організацію заходів щодо оздоровлення під час літніх канікул, дітей соціально незахищених категорій.

Вела засідання Кравченко Ганна Іванівна – голова Котелевської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, заступник голови районної державної адміністрації. Інформували з даних питань: Саєнко Ольга Василівна - начальник відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, заступник голови ради, виконувач обов’язків завідувача сектору культури, спорту і туризму райдержадміністрації Галушка Анна Олександрівна та Назарко Інна Михайлівна - начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

За результатами розгляду питань Котелевською районною міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення було прийнято відповідні рекомендації.

26 вересня 2018 року відбулося засідання Котелевської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням Кравченко Ганни Іванівни - голови ради, заступника голови райдержадміністрації.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

1. Реалізація службою у справах дітей райдержадміністрації державної політики із соціального захисту дітей, запобігання бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень.

2. Робота по попередженню злочинності та насильства в молодіжному середовищі.

3. Організація та проведення в районі Місячника правових знань та Всеукраїнського тижня права.