Котелевське бюро правової допомоги надає консультації у приміщенні ЦНАП!

Котелевське бюро правової допомоги надає консультації у приміщенні ЦНАП!

З метою розширення доступу жителів району до правових послуг працівники бюро правової допомоги здійснюватимуть прийом громадян та надаватимуть консультації у приміщенні ЦНАП.

Основним завданням Котелевського бюро правової допомоги є створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Бюро надаються такі види правових послуг:

- первинна правова допомога (консультації, роз'яснення з правових питань);

- вторинна правова допомога (захист та здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру).

Графік прийому громадян працівниками бюро правової допомоги у приміщенні ЦНАП (райдержадміністрація каб.11):  щовівторка та щоп'ятниці з 09:00-12:00