Матері трьох дітей допомогли в суді не зменшити розмір аліментів

До Котелевського бюро правової допомоги звернулася громадянка Л. з питанням стосовно складення відзиву на позовну заяву щодо зменшення розміру аліментів та захисту її інтересів у суді.

За результатами розгляду письмового звернення клієнтки про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги з вищезазначеного питання, наказом в.о. директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги уповноважено начальника відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Ольгу Саєнко на здійснення представництва інтересів особи в суді.

Громадянка Л. повідомила, що нещодавно дізналася про звернення її колишнього чоловіка до суду щодо зменшення розміру аліментів з ¼ частки його доходу до 1/6 частки заробітку, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня набрання рішення законної сили до досягнення дитиною повноліття, щомісячно.

Начальник Котелевського бюро правової допомоги довела суду безпідставність позовних вимог позивача.

У відзиві на позовну заяву викладено докази того, що громадянин Л. є працездатною особою, інших дітей не має, непрацездатних батьків на своєму утриманні також не має, а тому має реальну змогу сплачувати аліменти у розмірі ¼ частки доходу.

Подружнє життя клієнтки системи безоплатної вторинної правової допомоги на даний час не склалося, на її утриманні перебувають троє дітей. Крім того для забезпечення житлом своїх дітей вона взяла на себе зобов’язання щодо купівлі житлового будинку, що підтверджується відповідною розпискою.

Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. А так як потреби дитини постійно зростають,  а Відповідач ці витрати оплачувати не бажає, хоча дитина потребує і духового розвитку, а завданням батьків є забезпечити розвиток талантів, здібностей дитини, її духовних та культурних потреб.

Крім того відповідач має заборгованість по сплаті аліментів та злісно ухиляється від їх сплати, що підтверджується розрахунком заборгованості по аліментах.

Тому, 08 листопада 2018 року набрало чинності рішення Котелевського районного суду Полтавської області на користь клієнтки бюро.

Нагадуємо, що скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу  громадяни можуть звернувшись до Котелевського бюро правової допомоги за адресою: селище Котельва, вулиця Полтавський шлях, 235, тел. (05350) 22-9-12.