Оприлюднення проектів регуляторних актів

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про розміщення для громадського обговорення проекту розпорядження голови Котелевської районної державної адміністрації

«Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Котелевського району».

          Проблема, яку планується розв’язати шляхом державного регулювання полягає в виборі на конкурсних засадах кваліфікованого підприємства (організацію) для регулювання господарських відносин у сфері надання послуг з організації підготовки проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

        Це розпорядження розроблено  на виконання вимог до статей 6, 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (зі змінами) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

Зауваження та пропозиції до розпорядження приймаються до 12 квітня 2019 року за адресою: смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 221; тел. 2-15-82

або на електронну пошту Котелевської районної державної адміністрації: kotelev_rda@adm-pl.gov.ua.

Розпорядження голови РДА 

 

Аналіз

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про розміщення для громадського обговорення проекту розпорядження голови Котелевської районної державної адміністрації

«Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Котелевського району Полтавської області»

Проектом розпорядження, підготовленим управлінням агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, затверджуються Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Котелевського району Полтавської області.

Це розпорядження розроблено на виконання вимог до статей 6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

Впровадження зазначеного проекту розпорядження забезпечить впорядкування та поліпшення надання транспортних послуг, створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України про автомобільний транспорт.

Зауваження та пропозиції до розпорядження приймаються до 08 червня 2019 року за адресою:

  • смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 221; тел. 2-15-82 або на електронну пошту Котелевської районної державної адміністрації: kotelev_rda@adm-pl.gov.ua;

  • м.Київ, вул.Арсенальна, 9/11; тел (044)254-56-73, факс (044)254-43-93 або на електронну пошту Державної регуляторної служби України: inform@dkrp.gov.ua.

 

Розпорядження голови РДА

 

Аналіз

Наверх ↑