Оприлюднення проектів розпоряджень

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про розміщення для громадського обговорення проекту розпорядження голови Котелевської районної державної адміністрації

«Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Котелевського району Полтавської області»

Проектом розпорядження, підготовленим управлінням агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, затверджуються Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Котелевського району Полтавської області.

Це розпорядження розроблено на виконання вимог до статей 6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

Впровадження зазначеного проекту розпорядження забезпечить впорядкування та поліпшення надання транспортних послуг, створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України про автомобільний транспорт.

Зауваження та пропозиції до розпорядження приймаються до 16 серпня 2018 року за адресою: смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 221; тел. 2-23-88

або на електронну пошту Котелевської районної державної адміністрації: kotelev_rda@adm-pl.gov.ua.

 

ДолученняРозмір
proekt_rozporyadzhennya.pdf94.54 КБ
analiz_regulyatornogo_vplivu.pdf135.41 КБ
Наверх ↑