Порядок денний

Версія для друкуВерсія для друку

Результати голосування

Порядок денний

дев’ятнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

від 18 жовтня 2017 року

 

1.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

 

2. Про внесення змін до показників районного бюджету   на 2017 рік .

 

3.  Про  внесення  змін та доповнень до Програми запобігання виникненню на території Котелевського району надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру  та захисту населення у разі їх виникнення на 2016 – 2020 роки.

 

4. Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення проведення заходів мобілізації,  оборони та призову на військову службу  до Збройних Сил України в Котелевському районі  на 2016-2017 роки.  

 

5. Про встановлення пільг по оплаті за навчання дітей у Котелевській дитячій

музичній школі.

 

6. Про внесення змін та доповнення до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевського району на 2016-2020  роки «Турбота» .

 

7. Про хід виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки.

 

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  державної власності площею 31,5200 га (рілля) кадастровий номер: 5322280800:00:004:0057 наданої в оренду гр. Сідько Леонід Іванович для ведення фермерського господарства на території Великорублівської сільської ради Котелевського району Полтавської області

 

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,2100 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради ( за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,3400 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради ( за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,3300 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,2100 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0000 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 26,1300 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 26,2600 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 42,3900 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 330,8171 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Микілківської сільської ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,4258 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Микілківської сільської ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7022 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Микілківської сільської ради ( за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

20. Про звіт щодо діяльності відділу управління комунальним майном районної ради.

 

21. Про передачу в оренду.

 

22. Про передачу  майна спільної  власності територіальних громад району.

 

23. Про закриття Котелевської №3 селищної бібліотеки-філіалу.

 

24. Про внесення змін до штатного розпису ДЮСШ «Юність».

 

25. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії сьомого скликання від 12 липня 2017 року «Про затвердження граничних сум витрат  на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів»

 

26. Про затвердження розпорядження голови районної ради.

 

27. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

 

28. Про затвердження угод про передачу  міжбюджетних трансфертів у 2017 році.

 

29. Про депутатське звернення депутата районної ради  Ілюхи О.Ю.

 

 

30.Різне.

 

 

Наверх ↑