Послуга з вклеювання фотокартки до паспорта-книжечки

Відбулися зміни у порядку вклеювання фото в паспорті при досягненні 25 чи 45 років.

Відтепер, якщо ви звернулися за вклеюванням фотографії пізніше, ніж за місяць, з дати виповнення 25 чи 45 років, доведеться оформити паспорт нового зразка у формі id-каркти.

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України». Відповідно до внесених змін, як і раніше громадяни, які досягли 25- чи 45-річного віку можуть вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити новий ID-паспорт. Але якщо ви не звернетесь за вклеюванням фото впродовж місяця, то обмін паспорта на ID-картку здійснюватиметься в обов’язковому порядку. Вклеювання фото - послуга безкоштовна. Для цього необхідно звертатися до центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації (смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221, кабінет 11).

Звернувшись до  Котелевського РС УДМС (смт Котельва, вул. Берегова, 18) паспорт старого зразка на ID можна змінити за бажанням у будь-який час. Обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.