Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Версія для друкуВерсія для друку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівного проекту «Генеральний план с. Ковалеве на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл.», розроблений  з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту і визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища.
1.    Повна назва документа державного планування:
«Генеральний план с. Ковалеве на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл.». У звіті стратегічної екологічної оцінки проведена оцінка впливу проекту генерального плану  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).
2.    Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ковалевська сільська рада.
3.    Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб – сайті Котелевської РДА kotelva.adm-pl.gov.ua, 27.11.2019 року. Публікація заяви в газеті «Народна трибуна» 21.11.2019 року, в газеті «Село Полтавське» 28.11.2019 року.
б) Способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  38624, Полтавська обл., Котелевський р-н, с. Ковалеве  вул.Першотравнева, 38-а тел. 9-32-46
в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань - 20.12.2019 року о 13.00 за адресою: с. Ковалеве, вул. Першотравнева, 51 (приміщення сільського будинку культури).
г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Ковалевська сільська рада.
Контактна особа – Позднякова Л.Л., тел. (099)9533416
Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій –  kovaleverada@ukr.net; 38624, Полтавська обл., Котелевський р-н, с. Ковалеве  вул. Першотравнева, 38-а тел. 9-32-46
Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.
д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Офіційний веб – сайт Котелевської райдержадміністрації kotelva.adm-pl.gov.ua,;
Звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівного проекту  «Генеральний план с. Ковалеве на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл.» оприлюднено 19.11.2019 року на офіційному веб – сайті Котелевської РДА kotelva.adm-pl.gov.ua,; 
Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до  28.12.2019 року включно.
4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

Наверх ↑