Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівного проекту «Генеральний план с. Ковалеве на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл.», розроблений  з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту і визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища.
1.    Повна назва документа державного планування:
«Генеральний план с. Ковалеве на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл.». У звіті стратегічної екологічної оцінки проведена оцінка впливу проекту генерального плану  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).
2.    Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ковалевська сільська рада.
3.    Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб – сайті Котелевської РДА kotelva.adm-pl.gov.ua, 27.11.2019 року. Публікація заяви в газеті «Народна трибуна» 21.11.2019 року, в газеті «Село Полтавське» 28.11.2019 року.
б) Способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  38624, Полтавська обл., Котелевський р-н, с. Ковалеве  вул.Першотравнева, 38-а тел. 9-32-46
в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань - 20.12.2019 року о 13.00 за адресою: с. Ковалеве, вул. Першотравнева, 51 (приміщення сільського будинку культури).
г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Ковалевська сільська рада.
Контактна особа – Позднякова Л.Л., тел. (099)9533416
Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій –  kovaleverada@ukr.net; 38624, Полтавська обл., Котелевський р-н, с. Ковалеве  вул. Першотравнева, 38-а тел. 9-32-46
Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.
д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Офіційний веб – сайт Котелевської райдержадміністрації kotelva.adm-pl.gov.ua,;
Звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівного проекту  «Генеральний план с. Ковалеве на території Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл.» оприлюднено 19.11.2019 року на офіційному веб – сайті Котелевської РДА kotelva.adm-pl.gov.ua,;
Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до  28.12.2019 року включно.
4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.