Про проведення 29 позачергової сесії районної ради 7 скликання

Оголошення!

23 січня 2019 року о 10-00 год. відбудеться засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання в залі засідань районної ради (смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221).

Запрошуємо депутатів районної ради та депутата обласної ради від району, голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації взяти участь у роботі. Порядок денний сесії та проекти рішень розміщені на сайті в розділі «Проекти рішень сесії районної ради».