Про скликання 30 сесії районної ради 7 скликання

Оголошення!

21 лютого 2019 року о 10-00 год. відбудеться засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання в залі засідань районної ради (смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221).

Запрошуємо депутатів районної ради, депутата обласної ради від району, голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, селищного та сільських голів, начальників управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівників організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань що розглядаються на сесії, представників громадських організацій, засобів масової інформації взяти участь у роботі. Порядок денний сесії та проекти рішень розміщені на сайті в розділі «Проекти рішень сесії районної ради».