Про скликання двадцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Оголошення!

11 грудня  2018 року о 10-00 год. в залі засідань районної ради  (смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 221) відбудеться пленарне засідання двадцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Запрошуємо депутатів районної ради  та депутата обласної ради від району, голову райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань що розглядаються на сесії, керівників профспілкових органів району, громадських організацій, представників засобів масової інформації взяти участь у роботі. Порядок денний сесії та проекти рішень розміщені на сайті в розділі «Проекти рішень сесії районної ради».