Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»

КОТЕЛЕВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

голови  районної  ради

від  4 липня  2011 року                                                                                                       №   52

Про забезпечення виконання Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання районною радою Закону України «Про доступ до публічної інформації»,

1. Встановити розпорядником публічної інформації апарат районної ради стосовно інформації,  що була отримана або створена в процесі реалізації районною радою її повноважень, передбачених законодавством України, та знаходиться у володінні апарату районної ради.

1.1. Апарат районної ради не є розпорядником інформації за запитами на інформацію:

• адресованими безпосередньо до депутатів районної ради;

• стосовно інформації до інших органів місцевого самоврядування;

• стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

2. Призначити відповідальним за прийом інформаційних запитів, надання консультації під час оформлення інформаційного запиту, реєстрації, відправлення відповіді на інформаційний запит, здійснення контролю за дотриманням термінів його виконання (реєстратора) спеціаліста І категорії районної ради Копил В.В.

3. Призначити відповідальним за прийом інформаційних запитів, на час хвороби чи відпустки реєстратора, заступника голови районної ради Гаркавенка О.О. та внести відповідні зміни до посадових обов’язків працівників апарату районної ради.

4. Затвердити Інструкцію з отримання, реєстрації, розгляду інформаційного запиту, підготовки та надання відповіді на нього, контролю за дотриманням термінів його виконання в Котелевській районній раді (додаток №1).

5. Затвердити перелік відомостей, що становлять службову інформацію  в районній раді (додаток № 2).

6. Затвердити перелік публічної інформації (додаток №3).

7. Оприлюднити на веб-сайті Котелевської РДА, районній газеті «Народна трибуна», інформацію про порядок доступу громадян до публічної інформації  районної ради.

8. Керуючій справами районної ради Небабі Н.М. створити умови для отримання інформаційного запиту по телефону, факсом, поштою, електронною поштою, безпосередньо від запитувача; наявність бланків інформаційних запитів (для прийому інформаційних запитів в усній формі), журналу для реєстрації інформаційних запитів.

9. Керуючій справами районної ради Небабі Н.М. ознайомити з цим розпорядженням працівників апарату районної ради.

Голова районної ради                                                                                      В.П.Тимошенко