проєкти рішень сорок другої сесії районної ради сьомого скликання

сорок  другої  сесії  районної  ради

сьомого  скликання  від  вересня 2020 року

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2020 року.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

3. Про хід виконання Програми запобігання виникненню на території Котелевського району надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру  та захисту населення у разі їх виникнення на 2016 – 2020 роки.

4. Про внесення змін до районої комплексної Програму забезпечення виконання Котелевською районною державною адміністрацією у 2020-2021 роках делегованих їй районною радою повноважень.

5. Про внесення змін до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевського району на 2016-2020 роки «Турбота».

6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку архівної справи на  2018-2020 роки.

7. Про пролонгацію договорів оренди.

8. Про передачу в оперативне управління Котелевської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2.

9. Про передачу в оперативне  управління Деревківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

10. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

11. Про затвердження угод про передачу міжбюджетних трансфертів у 2020 році.

12. Різне.