Розпорядження голови Котелевської районної ради від 30 червня 2017 року № 53 "Про скликання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання"

Версія для друкуВерсія для друку

 

 
   УКРАЇНА

КОТЕЛЕВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від  30  червня  2017 року                                                              № 53

 

Про скликання сімнадцятої сесії

районної ради  сьомого скликання

 

Відповідно до ст. 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

1. Скликати сімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання  12 липня о 1000  год. в залі засідань районної ради  (смт. Котельва, вул. Полтавський шлях , 221).

 

2. На розгляд сесії внести питання:

 

2.1. Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету за  I квартал 2017 року.

2.2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

2.3. Про хід виконання комплексної  Програми  охорони навколишнього  природного середовища  Котелевського району на 2016- 2020 роки.

2.4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Котелевського району на 2017 рік.

2.5. Про внесення змін до районної Програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.

2.6. Про внесення  змін до районної Програми розвитку бібліотек, книговидання та книгорозповсюдження  в Котелевському районі на 2016-2018 роки.

2.7. Про внесення змін та доповнення до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевського району  на 2016-2020  роки «Турбота» .

2.8. Про звіт головного лікаря Котелевської центральної районної лікарні.

2.9.  Звіт про діяльність дитячо–юнацької спортивної школи «Юність».

2.10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 17,7086 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 1,3775 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 2,0455 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 3,1136 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.14.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 13,8854 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

 

2.15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 4,8200 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.16.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 48,4776 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 287,7802 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.18.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 1,9643 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 31,6936 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 15,7545 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 5,3306 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 1,0087 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.23.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 6,7363 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 17,7132 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 123,1920 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 43,2584 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 4,8995 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки площею 21,3934 га (ліси та інші лісовкриті площі), що передана в користування на умовах оренди ТОВ ”Агрофірма ” Маяк” для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської  сільської  ради (за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області.

2.29. Про  затвердження  технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки кадастровий  номер  5322283000:00:001:1323 (цільове призначення 01.08) для сінокосіння і випасання худоби площею 0,9955 га (пасовище), розташованої  за межами  населеного  пункту  на території  Милорадівської сільської ради  Котелевського  району  Полтавської  області

 

2.30. Про оренду окремо індивідуально визначеного майна.

2.31. Про затвердження Статуту Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради у новій редакції.

2.32. Про затвердження Статуту дошкільного навчального закладу «Маячок» Котелевської районної ради у новій редакції.

2.33. Про надання дозволу на встановлення пам’ятної дошки на Більській ЗОШ I-III ступенів на честь загиблого учасника АТО Латченка Артура   .       

2.34.Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

2.35. Про затвердження угод про  передачу міжбюджетних трансфертів в 2017 році.

2.36. Різне.

 

 (Порядок денний сесії розміщений на сайті Котелевської райдержадміністрації в розділі «Місцеве самоврядування»).

 

3. На сесію запросити депутата обласної ради від району, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань що розглядаються на сесії, керівників профспілкових органів району, громадських організацій, представників засобів масової інформації.

 

Голова районної ради                                                В. ТИМОШЕНКО

 

 

Наверх ↑