Склад міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення при районній державній адміністрації

Gerb

КОТЕЛЕВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17.10.2016                                                                            № 329

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 28.01.2002 № 29

Відповідно до статті 6, пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про бюро правової допомоги, затвердженого наказом Координаційного центру з надання правової допомоги 31 березня 2016 року № 26, у зв'язку зі створенням відділу  «Котелевське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги та кадровими змінами внести зміни до пункту 2 розпорядження голови  райдержадміністрації від 28 січня 2002 року № 29 «Про програму правової освіти населення в районі» (зі змінами), затвердивши склад міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при районній державній адміністрації в новій редакції (додається).

районної державної

адміністрації                                                                              В. КОЛОС

розпорядження голови

райдержадміністрації