СУД ВИНІС РІШЕННЯ У СПРАВІ СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ НА УТРИМАННЯ ДОЧКИ-СТУДЕНТКИ

До Котелевського бюро правової допомоги звернулася громадянка Б. з питанням стосовно стягнення аліментів на її утримання, як повнолітньої дитини, що продовжує навчання.

За результатами розгляду письмового звернення клієнтки про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги з вищезазначеного питання, наказом в.о. директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги уповноважено начальника відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Ольгу Саєнко на здійснення представництва інтересів особи в суді.

В обґрунтуваннях до позову зазначено, що студентка навчається за контрактом на денній формі, стипендію не отримує. Також документально доведені щомісячні додаткові витрати. Мати працює, отримує прибуток. На її утриманні не має неповнолітніх дітей чи непрацездатних осіб, аліментів не сплачує. У зв'язку з цим позивач вважає, що відповідач має змогу щомісяця сплачувати 1500,00 грн. для покриття витрат, пов'язаних з її навчанням.

В судовому засіданні відповідач визнав частково позовні вимоги в частині 700 грн, але потім змінила свою думку та визнала позов в повній мірі.

Тому, 11 грудня  2018 року набрало чинності рішення Котелевського районного суду Полтавської області на користь клієнтки бюро.

Нагадуємо, що скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу  громадяни можуть звернувшись до Котелевського бюро правової допомоги за адресою: селище Котельва, вулиця Полтавський шлях, 235, тел. (05350) 22-9-12.