6 сесія 7 скликання

шостої позачергової сесії  районної ради сьомого скликання

від 15 березня 2016 року

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

2. Про реформування друкованого засобу масової інформації «Народна трибуна»  та    Комунального  підприємства   «Редакція Котелевської   районної газети «Народна трибуна» Котелевської районної ради», засновником яких є Котелевська районна рада.

3. Про Програму покращення умов обслуговування платників Котелевського району та збільшення   надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2019 роки.

4. Про  внесення змін до заходів Програми інформатизації Котелевського  району на 2016-2018 роки.

5.Про  внесення змін до заходів Програми забезпечення виконання Котелевською районною державною адміністрацією у 2016-2017 роках  делегованих їй районною радою повноважень.

6. Про уповноважених Котелевської районної ради для участі в установчій  конференції Полтавської  обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

7. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

8. Про затвердження граничних сум витрат  на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів.

9. Різне.