11 сесія 7 скликання

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

1.  Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

Доповідає: Фесак О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,1492 га (ріллі) кадастровий номер 5322283700:00:003:0052  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( код КВЦПЗ 01.01). розташованої в адміністративних межах Микілківської сільської ради  ( за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області, (власник Кущ Віталій Вікторович, померлий 23 серпня 2015 р.). .

Доповідає: М’яло Л.В. – в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Котелевському районі.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 2,7763 га (ріллі) кадастровий номер 5322283000:00:001:0365  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( код КВЦПЗ 01.01), розташованої в адміністративних межах Милорадівської сільської ради ( за межами населених пунктів) Котелевського району Полтавської області, (власник: Олефір Григорій Федорович, померлий, свідоцтво про смерть від 03.12.2015 р.).

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлого гр. Лапа Владислав Федосійович згідно державного акту на право приватної власності на землю серія ІІІ-ПЛ № 045441  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлого гр. Борківець Яків Денисович згідно державного акту на право приватної власності на землю серія ІІІ-ПЛ № 045017 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлого гр. Корост Василь Дем’янович  згідно державного акту на право приватної власності на землю серія ІV-ПЛ № 033415 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлої гр. Гавриленко Віра Іванівна  згідно державного акту на право приватної власності на землю серія ІІІ-ПЛ № 045139  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлої гр. Балановська Євдокія  Федорівна  згідно державного акту на право  власності на земельну ділянку серія ЯЛ № 502255 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлого гр. Таран Семен Петрович  згідно державного акту на право  власності на земельну ділянку серія ПЛ № 144921 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Сидоряченської сільської ради Котелевського району Полтавської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлої гр. Тесленко Євдокія Петрівна  згідно Витягу з  Державного реєстру  речових  прав  на нерухоме майно  про реєстрацію права власності, індексний номер: 20378360 від 11.04.2014 року для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Милорадівської сільської ради Котелевського району Полтавської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності померлої гр. Кривуша Меланія Григорівна  згідно державного акту на право власності на землю серія ІІІ-ПЛ № 045341  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Котелевської селищної ради Котелевського району

Полтавської області.

12. Про затвердження угод про передачу міжбюджетних трансфертів у 2016 році.

Доповідає: Копил В.В. – керуючий справами районної ради.

13. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та районної державної  адміністрації.

Доповідає: Копил В.В. – керуючий справами районної ради.

14. Про створення робочої комісії по вивченню питання щодо функціонування пологового відділення Котелевської ЦРЛ.

Доповідає:Тимошенко В.П. – голова районної ради.

15. Різне.