XL сесія VI скликання 2 засідання

ІІ пленарне засідання сорокової сесії  районної

ради  шостого  скликання  від 15 січня  2015 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про районний бюджет на 2015 рік.

2. Про районну Програму охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на 2015-2018 роки.

3. Про затвердження кошторису видатків районної ради на 2015 рік.

4. Про встановлення ліміту пробігу легкових автомобілів для районної ради на 2015 рік.

5. Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників виконавчого апарату районної ради на 2015 рік.

6. Про умови оплати праці голови районної  ради у 2015 році

7. Про умови оплати праці заступника голови районної  ради у 2015 році.

8. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад  селища та сіл Котелевського району закладів культури.

9. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад  селища та сіл Котелевського району дошкільних навчальних закладів.

10. Про надання дозволу про передачу приміщення в оренду.

11. Про надання згоди на пролонгацію договорів оренди.

12. Про надання згоди на передачу приміщення в оренду.

13. Про затвердження кошторису видатків відділу управління комунальним майном на 2015 рік.

14. Про  встановлення ліміту пробігу автомобілів на 2015 рік для відділу управління комунальним майном.

15. Про затвердження кошторису видатків Об’єднаного Трудового архіву Котелевського району на 2015 рік.

16. Про  затвердження Порядку передачі об’єктів спільної власності територіальних громад селища та сіл Котелевського району

17. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних  навчальних закладах району

18. Про надання дозволу на списання майна

19. Різне