XX сесія VI скликання

Версія для друкуВерсія для друку

Двадцята  сесія Котелевської

районної  ради  шостого  скликання

28 вересня 2012 року

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

двадцятої сесії  районної  ради  шостого скликання

 

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року.

 

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік.

 

3. Про Комплексну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Котелевському районі на 2013 - 2015 роки.

 

4. Про хід виконання Програми підтримки соціально-вразливих верств населення  Котелевського району на 2011-2015 роки «Турбота».

 

5. Про внесення змін до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Котелевського району на 2012 рік, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року.

 

6. Про внесення змін до Програми «Збережемо енергоресурси Котелевщини» (четвертий етап 2012 – 2014 роки), затвердженої рішенням шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року.

 

7. Про комплексну програму охорони  навколишнього природного середовища Котелевського району на 2012 – 2015 роки.

 

8. Про звіт начальника Котелевського РВ УМВС України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

 

9. Про   затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду ТОВ «Агрофірма «Маяк» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

 

10. Про   затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду ТОВ «Агрофірма «Маяк» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Козлівщинської сільської ради Котелевського району Полтавської області.

 

11. Про   затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду СВК «Батьківщина» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області.

 

12. Про   затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду СТОВ «Правда» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Микілківської сільської ради Котелевського району Полтавської області.

 

13. Про передачу права власності на земельну ділянку.

 

14. Про затвердження штатного розпису районної редакції радіомовлення «Голос Котелевщини».

 

15. Про затвердження угод, прийнятих в міжсесійний період.

 

16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

 

17. Різне.

Наверх ↑