Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання від 27.03.2018

Національно - патріотичне виховання підростаючого покоління  сьогодні є одним з головних напрямків  гуманітарної політики в Україні та являє собою систематичну, цілеспрямовану діяльність всіх структурних підрозділів навчально-виховного процесу і органів влади.

27 березня провела своє засідання Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання, що діє при Котелевській райдержадміністрації, яке провела голова ради, заступник голови райдержадміністрації Ганна Кравченко.

Про реалізацію в районі заходів з національно-патріотичного виховання у 2017 році присутніх проінформували начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Інна Назарко та директор ПТУ -54 Іван Гнилосир.

Обговорили хід проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), про що розповів голова суддівської колегії гри, директор Котелевської гімназії №1 ім. С.А.Ковпака Сергій Петренко.

Затверджено також  план роботи Координаційної ради та 2018 рік.