Завжди на зв’язку з громадянами

Завжди на зв’язку з громадянами

Полтавський обласний контактний центр для зручності громадян забезпечує розгляд будь-якого питання, що відноситься до компетенції органів виконавчої влади у сферах:

- соціального захисту населення щодо надання матеріальної допомоги, призначення субсидій, компенсацій, інших соціальних виплат;

- соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей щодо встановлення їм пільг, надання медичної допомоги тощо;

- призначення та виплати адресних допомог вимушеним переселенцям, переведення їх пенсійних та інших соціальних виплат; влаштування дітей до навчальних закладів, надання медичної допомоги;

- аграрної політики; житла та будівництва;

- функціонування мереж зв’язку та інфраструктури;

- освіти та охорони здоров’я тощо.

У даний час актуальним є питання призначення субсидій за новим спрощеним порядком. Враховуючи значне навантаження на органи праці та соціального захисту населення з цього приводу, всі бажаючі мають змогу подати усне звернення до контактного центру для проведення подальшої перевірки можливості призначення субсидії для конкретної сім’ї, повідомити про окремі недоліки у організації цієї роботи чи висловити власні пропозиції.

Прийом звернень  та надання довідково-консультативної інформації здійснюється  за безкоштовним телефонним номером   0-800-502-230 (цілодобово) або на адресу електронної пошти    Call-centre@adm-pl.gov.ua.