ДО УВАГИ! ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ЗАХОДІВ

Звертаємо Вашу увагу: держава компенсує придбання негазових котлів, матеріалів і устаткування. Робота до цього переліку не входить. Щоб отримати компенсацію, потрібно зробити кілька простих кроків.

Перший. Оберіть товар (негазовий котел, матеріали чи обладнання), необхідний для проведення енергозберігаючих заходів.

Другий. Зберіть пакет документів, необхідний для прийняття рішення по кредиту (вичерпний список можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку).

Третій. Отримайте згоду банку та приступайте до реалізації проекту.

Четвертий. Зробіть авансовий  внесок та надайте підтверджуючи документи в банк.

П'ятий. Отримайте кредит і протягом місяця надайте до банку документи, що підтверджують Вашу покупку. До 20 числа наступного місяця банк направить відповідну інформацію до Держенергоефективності.

Шостий. Сума, отримана від держави, буде зарахована для по

гашення частини вашого кредиту. Держнергоефективності від імені держави здійснює виплати компенсацій частини кредитів клієнтам банку.

При цьому важливо знати, що держава компенсує:

- 20% від загальної суми кредиту, максимум 5 тис. грн., - на купівлю негазових котлів;

- 30% від суми кредиту, максимум 10 тис. грн., - на купівлю енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або для квартир у багатоквартирних будинках;

- 40% від суми кредиту на покупку матеріалів і устаткування, максимум 10 тис. грн. на одну квартиру, - для багатоквартирного будинку.

Наприклад, придбавши на 30 тис. грн. енергозберігаючі вікна, як фізична особа Ви можете отримати кредит в Ощадбанку на суму 27 тис. грн. При цьому компенсація складає 8,1 тис. грн. Кредит надається на термін до 3-х років під 25% річних.

Чому це вигідно?

Ставши учасником державної програми, Ви знижуєте тепловтрати (до 50%), а значить, і витрати на комунальні послуги. Значну частину вартості покупки (від 20% до 40%) компенсує держава. Решта суми кредиту розбита на тривалий термін - так, щоб щомісяця можна було платити прийнятну суму. Якщо з'явились кошти на дострокове погашення, сплачуйте в будь-який день без комісій. Крім того, енергомодернізація житла відчутно підвищує його вартість: за словами експертів з нерухомості, не менше ніж на 10%.

Тому, поки ще є час і можливість, є сенс скористатись державною програмою. Головне - це вигідно!

Більш детальну інформацію можна отримати в Контакт-центрі (тел .: 0-800-210-800), у відділеннях або на офіційному сайті Ощадбанку (www.oschadbank.ua).

Приклад розрахунку

Орієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту _КВАРТИРИ

Орієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту_БУДИНКИ

Орієнтовний перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту_ОСББ