МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СЕРВІСУ «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА»

Версія для друкуВерсія для друку

Гадяцька ОДПІ нагадує платникам , що сьогодні користувачам «Електронного кабінету платника» (ЕКП) надано такі можливість:

- на безоплатній основі працювати в ЕКП в режимі 24/7/365;

- дистанційно спілкуватися з органами ДФС;

- отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу;

- економити свій час не відвідуючи орган ДФС;

- сплатити податки (для фізичних осіб).

         Найпопулярніший серед користувачів сервіс відкритої частини «Електронного кабінету платника» – інформація з реєстрів ДФС (дані про взяття на облік платників; дані реєстру платників ПДВ; дані реєстру страхувальників; дані реєстру платників єдиного податку; інформація про РРО; інформація про книги РРО; дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального; реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами).

         Найпопулярніші сервіси в особистому кабінеті (закрита частина) «Електронного кабінету платника» - це Листування з ДФС, Стан розрахунків з бюджетом, СЕА ПДВ та СЕА РП.

         Завдяки сервісу «Листування з ДФС» платники мають можливість направити в електронному вигляді листа до органу ДФС, після реєстрації листа в органі ДФС отримати інформацію про вхідний номер і дату, та, за результатами розгляду, отримати відповідь.

         За допомогою сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» платники можуть переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки, сплатити податки, збори, платежі (для фізичних осіб).

         Користувачі сервісів «СЕА ПДВ» та «СЕА РП» мають можливість переглянути проведені операції в системі СЕА ПДВ/СЕА РП та отримати інформацію про рух коштів на електронному рахунку.  

          Крім того, в Електронному кабінеті платники мають можливість надіслати запит на отримання інформації, заяву на реєстрацію платником окремих податків, отримати відповідь, зареєструвати податкові накладні та/або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, скористатися іншими електронними сервісами та отримати корисну інформацію.

          У рамках кампаній  декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців фізичним особам через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» надано можливість дізнатися про отриманні доходи та утриманні податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

                                                                                 Завідувач сектору організації

                                                                                 роботи Гадяцької ОДПІ

                                                                                 Шевченко Н.М.

Наверх ↑